Pasirinkite savo kalbą

Krepšelis tuščias
Krepšelis tuščias
 

Dvipusė Merino vilnos veltinio skara, baktusas - kosmosas

vilnos-skara-veltinio-salikas-ranku-darbo-latinge-melyna-7
PARUOSTA SIUNTIMUI
vilnos-skara-veltinio-salikas-ranku-darbo-latinge-melyna-7vilnos-skara-veltinio-salikas-ranku-darbo-latinge-melyna-2vilnos-skara-veltinio-salikas-ranku-darbo-latinge-melyna8vilnos-skara-veltinio-salikas-ranku-darbo-latinge-melyna-1vilnos-skara-veltinio-salikas-ranku-darbo-latinge-melyna-6vilnos-skara-veltinio-salikas-ranku-darbo-latinge-melyna-5vilnos-skara-veltinio-salikas-ranku-darbo-latinge-melyna-3vilnos-skara-veltinio-salikas-ranku-darbo-latinge-melyna-4
150,00 € Kaina
Įpakavimas

1 vnt. sandelyje
Į krepšelį

Specifikacijos

Merino vilna, Kt. kokybiškos medžiagos
Rankų darbo veltinis
Itin lengvučiai ir šilti merino vilnos gaminiai ne tik džiugins akį, bet ir šildys.
1 darbo diena
Kiekvienas gaminys bus unikalus., Naudojamos kurimo technologijos ir 100% rankų darbo dėka, nėra nė mažiausios galimybės atkartoti dizainą 100 % taip pat.

Originalaus dizaino rankų darbo veltinio skara, baktusas iš švelnios merinosų vilnos. Dvipusis - Abi pusės  geros. Dekoruotas natūraliais pluoštais, kurie suteikia tekstūrą ir subtilų žvilgesį, priduodantį skarai puošnumo.skar

Itin plonas ir lengvas, švelnus ir šiltas aksesuaras jūsų garderobui. Toks baktusas puikiai šildys tiek žiemą, tiek vėsesnį vasaros vakarą.

Veltinis plonas. 

Matmenys: ~140x65cm

Skara pasieks jus supakuota gražiame maišelyje, kuriame bus patogu dirbinį saugoti spintoje. Taip pat galite pasirinkti ir dovaninį įpakavimo variantą.

Baktuso puošnios-sagtelės įsigijamos atskirai.

 

IDĖJA DOVANOS SUKOMPLEKTAVIMUI